List Of Events

Persian Festival

Read More

Bobby Samini

Read More

بازارچه نوروزی

بازارچه نوروزی Sunday, March 12 2023 Persian Cultural Center of Atlanta 3146 Reps Miller Rd NW Norcross, GA 30071 info@kanoon.info

Read More

دکتر هدی منافیان

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents میراث های ملموس و غیر ملموس فرهنگی در صنایع دستی اصفهان دکتر هدی منافیان Tuesday, February 7, 2023 7:30 …

Read More

دکتر سام اصیل

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents رد پای مهر در اشعار حافظ  دکتر سام اصیل   Tuesday, January 31, 2023 7:30 PM [EST] Eastern Time Link

Read More

دکتر بهرام گرامی

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents منظومه عاشقانه خسرو و شیرین گل و گیاه در اشعار نظامی گنجه ای دکتر بهرام گرامی  Tuesday, January 24, …

Read More

نمایش فیلم

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents نمایش فیلم شیطان وجود ندارد Tuesday, January 17, 2023 7:30 PM [EST] Eastern Time Link  

Read More

دکتر فاطمه شفیعی

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents زنان و حقوق بشر دکتر فاطمه شفیعی Friday, January 27, 2023 7:30 PM [EST] Eastern Time Link  

Read More

POOIA GALA

PROFESSIONAL ORGANIZATION OF IRANIAN-AMERICANS Annual Gala Dinner, Music & Awards Saturday, January 28, 2023 7:30 PM Persian Cultural Center of Atlanta 3146 Reps Miller Rd …

Read More

دکتر هدی منافیان

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents میراث های غیر ملموس فرهنگی در صنعت گردشگری دکتر هدی منافیان  Tuesday, January 10, 2023 7:30 PM [EST] Eastern …

Read More

کاوه روشن ضمیر

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents کاوه روشن ضمیر تاریخچه هواپیمائی در ایران Friday, December 16, 2022 7:30 PM [EST] Eastern Time Link

Read More

مهین قنبری

Persian Cultural Center Of Atlanta Presents مروری بردستبافت ها و دست دوزی های قرن ۱۹ در ایران مهین قنبری Tuesday, December 13, 2022 7:30 PM …

Read More
Scroll to Top
Scroll to Top